Mad Dam Weigh Sling Floater XXL

Data: 2020-06-24 18:15 , autor: Adam Herman , komentarzy: 0

1
Mad Dam Weigh Sling Floater XXL to worek karpiowy przeznaczony przede wszystkim do przetrzymywania ryby. Prawie w całości wykonany jest z wytrzymałej, ale delikatnej siatki, która w sposób bezpieczny pozwala złowionemu okazowi do chwili „oddechu” przez ważeniem czy sesją zdjęciową. Worek wyposażony jest w cztery duże pływaki, które gwarantują nam dobrą wyporność.

Zamek zabezpieczający wszyty jest przez całą długość i szerokość worka. Jednak mógłby być masywniejszy, bo przy lekkim zabrudzeniu może się zacinać. Kolejna sprawa to uchwyty, cztery krótkie znajdują się przy pływakach  i dwa dłuższe w centralnej części worka, gdzie wszyto dodatkowo metalowe kółeczka. Zapobiegają one „zjeżdżaniu” ryby na prawo, czy lewo przy ważeniu. Ważnym elementem w tym worku są dwa ograniczniki na rzepy poszerzające worek będący w wodzie. Daje to jeszcze większy komfort i swobodę złowionemu okazowi. Minusem w tym naprawdę dobrze wykonanym worku jest brak sznurka i pokrowca.

Wymiary:  130cm (długość) , 55cm (wysokość)

Podsumowując: Bezpieczeństwo ryby jest najważniejsze, to wie każdy ceniący się karpiarz, a dzięki tego typu workom w największym stopniu dbamy o bezpieczeństwo ryb. Za max 180zł mamy dobry worek do przetrzymywania i ważenia ryb, a w tej cenie ciężko o „coś” lepszego. Zakupiłem go w sklepie Rybka w Wodzisławiu Śląskim.

Komentarze (0)

2022-08-28 18:04 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama