Chill out Carp Syndicate

Data: 2018-10-10 08:00 , autor: Marcin Herman , komentarzy: 0

Fotka_numer_1
Pomysłodawcą i założycielem jest Grzegorz Gromada. Do swojej wizji przekonał Grzegorza Hagena i jego partnerkę Kingę Czubińską. Następnie dołączył Łukasz Makowski z również wędkującą partnerką Asią Sękowską.

W naszym gronie jest też Krystian Matelski z Duxon Team. Chill out Carp Syndicate nie jest sensu stricte teamem, raczej czymś w rodzaju klubu pasjonatów wędkarstwa karpiowego. Działa ponad podziałami. Nie narzucamy naszym członkom na co mają łowić, gdzie i z kim!

Jesteśmy niezależni i nie chcemy wam nic sprzedać. Zasady, których się trzymamy to: złów i wypuść tam gdzie złowiłeś! Szacunek do przyrody i siebie nawzajem. W naszej drużynie jest w tej chwili 12 osób. Nasi poznańscy członkowie, czyli bracia Matelscy i Dawid Florek łowią głównie na pobliskich komercjach.

Natomiast pozostali klubowicze mieszkają w województwie lubuskim gdzie jest masa przepięknych i rybnych dzikich wód.I właśnie na nich się koncentrujemy. Staramy się bawić tą piękną dziedziną wędkarstwa, traktujemy to wszystko z dużym luzem i bez zbędnego nadęcia. Pozdrawiamy wszystkich pozytywnie nakręconych karpiowaniem.

Komentarze (0)

2022-08-28 18:04 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama