Wychwood Net Station

Data: 2019-05-26 15:00 , autor: Marcin Herman , komentarzy: 0

Pierwszy raz spotkałem się z produktem Wychwood Net Station podczas odwiedzin znajomego karpiarza z Anglii na łowisku, na którym jestem stałym bywalcem. Łowił całkiem inaczej niż my wszyscy, wędkę położył właśnie na tej podpórce, nie używał żadnych mechanicznych sygnalizatorów, po prostu obserwował luźną żyłkę i łowił sobie karpie z delikatnego rzutu.

Po kilku latach na targach natknąłem się przypadkiem na tą podpórkę w sklepie TROTKA, który jest dystrybutorem marki Wychwood na Polskę. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że owa podpórka Wychwood Net Station tak naprawdę służy do mocowania podbieraka na stanowisku.

Genialny pomysł, bo zwykle podbierak leży nam na stanowisku gdzie popadnie - czy to na ziemi, czy oparty o drzewo albo o namiot. Jakby nie patrzeć narażony jest na podeptanie czy przywrócenie jak zawieje silniejszy wiatr. Podpórka podbieraka Wychwood Net Station ma kilka zastosowań, nie tylko, jako mocowanie podbieraka, ale również jako podpórka do wędki np. przy stalkingu. Ja wykorzystuję ją, gdy jestem sam na zasiadce - po złowieniu karpia odkładam wędkę w to miejsce i zajmuję się przenoszeniem karpia na matę. Podpórka wykonana jest niezwykle starannie, mocowanie jest gumowane i w żaden sposób nie porysuje nam sztycy albo wędki, a pasek (widoczny na zdjęciach) służy do spinania głowicy podbieraka dodatkowo zabezpieczając nam podbierak, gdy powieje silny wiatr.

Jedną ręką możemy zwolnić zabezpieczenie i podbierać rybę. Od dołu znajdują się dwa gwinty do wkręcenia podpórki (gwinty zabezpieczone silikonowym przewodem by podczas transportu nie uległy uszkodzeniu).

Podpórka Wychwood Net Station jest metalowa, solidnie wykonana, rzekłbym - niezniszczalna, która posłuży nam przez całe życie.

Z czystym sumieniem polecam i zapraszam do zapoznaniem się z ofertą produktów firmy Wychwood w Sklepie Wędkarskim TROTKA, bo oferowany towar jest wart uwagi!

Komentarze (0)

2021-10-22 00:24 Pan Kontekstowy napisał:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama