Traper Excellence

Data: 2018-01-04 21:00 , autor: Tomasz Knut , komentarzy: 0

Zdj%c4%99cie_tytu%c5%82owe
Wielu z nas wędkarzy ma ten sam problem co ja , w pogoni za życiowym szczęściem rodzina, dom, praca ogranicza nas czas na długie zasiadki karpiowe. Często mając parę godzin wolnego czasu rezygnowałem z wypadu na ryby ze względu na dużą ilość bagaży. W tym roku jednak postanowiłem to zmienić i wykorzystać każdą wolną chwilę na szybkie wypady nad wodę.

Sprzęt zredukować do minimum i tu pojawił się problem jaką torbę wybrać . Będąc w sklepie wędkarskim Sumik w Zabrzu wpadła od razu mi w oko torba mała i bardzo solidnie wykonana . Była to właśnie torba Traper Excellence. Co wyróżniło ją z pośród innych poukładanych obok ? Materiał i jakość wykonania co już na pierwszy rzut oka było widać.

Torba ta mimo małych rozmiarów posiada funkcjonalne kieszonki do przechowywania różnych akcesoriów. Firma Traper zastosowała fajne rozwiązanie gdyż Kieszeń czołowa zawiera tablicę na przypony przymocowana na rzepy i dwa pudełka na drobne akcesoria. Po otwarciu torby znajdujemy na samej górze usztywniona kuwetę w której mieści się 6 pojemniczków na kulki lub dipy.

A obok mamy trochę miejsca na choćby dodatkowe pojemniczki.Wyciągając ta przegrodę widzimy „ukryta” lodówkę zamykaną na zamek z grubą termo izolacja. I to właśnie najbardziej podoba mi się w tej torbie w komorze termo mozemy spokojnie sobie trzymać kulki , pellety i inne rzeczy. A latem na zasiadkach karpiowych lub wypadach rodzinnych może całkowicie służyć nam jako mała zgrabna lodóweczka.

Wymiar - 45 x 30 x 32 cm

Komentarze (0)

2019-09-17 06:22 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama