SBS Dive Master Leadcorefree Leader

Data: 2018-03-19 12:00 , autor: Dariusz Gmyrek , komentarzy: 0

Dsc01874
Przeglądając oferty firm wędkarskich natrafiłem na propozycję leadcora bez rdzenia ołowianego , który w swojej ofercie posiada firma SBS. Ponieważ nie jestem zwolennikiem tradycyjnych leadcorów bazujących na ołowianym rdzeniu postanowiłem zakupić ten produkt i sprawdzić go w nadchodzącym sezonie.

Leadcor bez rdzenia nie jest niczym nowym na rynku jednakże cena ladcora SBS jest niższa niż tego typu produktów topowych firm.  Szybki telefon do kolegi, który na co dzień promuje markę SBS i po paru dniach leadcor jest już u mnie. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Materiał o parametrach 45lb / 20,4kg posiada wygląd bardzo delikatny a jednocześnie zapewniający wytrzymałość. Na szpuli znajduje się 10 metrów leadcora. Pierwsze sprawdzenie okazuje się że leadcor nie ma żadnej pamięci kształtu czyli po zrolowaniu od razu wraca do pozycji prostej. Co mogę doradzić to aby do zaplatania leadcora użyć bardzo cienkiej igły znacznie ułatwi nam to pracę i zaoszczędzi nerwów.

Po wykonaniu gotowych odcinków i sprawdzeniu , zaplecione pętle trzymają bardzo mocno i sądzę że wytrzymają największe naprężenia.

Na końcu pozostało sprawdzić czy przypadkiem wykonane elementy nie unoszą się nad dnem. Okazuje się że po wrzuceniu do wody leadcor natychmiast tonie i doskonale układa się na dnie. Sądzę że propozycja leadcora bez rdzenia firmy SBS jest godną uwagi. Opisywany materiał jak i inne produkty firmy SBS można nabyć w sklepie SUMIK z Zabrza. Jak leadcor sprawdzi się podczas holu pokaże sezon. 

Komentarze (0)

2019-09-17 06:21 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama