Gemini A.R.C System Leads

Data: 2017-11-11 08:00 , autor: Marcin Herman , komentarzy: 0

Zdj_tytu%c5%82owe
Myślałem, że w metodzie rzutowej wszystko już zostało wymyślone i powiedziane. Jednak myliłem się. Kilka miesięcy temu na jakieś angielskiej stronie internetowej stronie zobaczyłem komputerową wizualizację ciężarka, który posiadał mechanizm zwalniający hak podczas uderzenia w lustro wody.

Podszedłem jednak do sprawy sceptycznie, gdyż trzeba najpierw sprawdzić w praktyce, czy aby na pewno wszystko działa tak, jak to wizualizacja pokazuje. Do sprzedaży ciężarki na polski rynek wprowadził sklep CarpCity.pl - wielki szacun dla niego, bo oferta jest niezwykle bogata - do wyboru do koloru. Zamówiłem ciężarki i ruszyłem na weekendową zasiadkę. Ciężarek zamocowałem do leadcora oraz florocarbonu jak również bezpośrednio do żyłki głównej. Natomiast przypon zamocowałem tak, jak zalecił producent. Z tym, że aby nie było tak łatwo kombinowałem z materiałami przyponowymi i długością przyponów. Zakładałem haki zadziorowe oraz bezzadziorowe różnej wielkości i różne modele. Przynęty na włosie, począwszy od małych pop-up, a kończąc na tonących 2×24 mm kulkach oblepionych pastą. Oddałem rzutów naprawdę sporo. Rzucałem pod wiatr, z wiatrem, blisko, oraz „ile fabryka dała”, hamowałem zestaw w ostatniej fazie przed uderzeniem o wodę i efekt był zawsze taki sam - zestaw zwolniony i nie poplątany. Używałem ciężaru 3 oz (85 g), a jeszcze planuje zakupić 3,5 oz (99 g) jak i mieszane. Jestem pewien, że ciężarki Gemini w szybkim tempie podbiją rynek, bo produkt jest naprawdę extra!

Zestaw to metalowe pudełko, w którym znajduje się 5 ciężarów z instrukcją jak prawidłowo skonstruować zestaw. Gramatura ciężarów występuje w kilku wariantach i w kilku kolorach. Dla mnie jest to hit nr 1 kończącego się sezonu.

Polecam!

Galeria

Komentarze (0)

2019-04-22 18:33 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama