Chub Oval Brolly 60''

Data: 2018-01-01 17:00 , autor: Adam Herman , komentarzy: 0

Zdj%c4%99cie_tytu%c5%82owe
W tym roku postanowiłem sobie, że poświęcę więcej czasu na ryby. Jeżeli tylko praca i obowiązki domowe na to pozwalały, zabierałem kilka ,,gratów” wędkarskich i udawałem się na kilku godzinną zasiadkę. Jedną z pierwszych rzeczy jaką brałem ze sobą był parasol z firmy Chub.

Znakomicie chronił mnie przed słońcem, wiatrem i deszczem. Sprawdził mi się także podczas urlopu. Ostre słońce i morski wiatr nie robiły na nim wrażenia, nawet skaliste podłoże zdawało się być odpowiednie.

Jest to duży (60-cio calowa czacha), owalny parasol z bokami typu brolly. Duża średnica zapewnia  wygodę i przestrzeń dla dwóch wędkarzy. Jest kompaktowy, szybko rozkładający się i przede wszystkim bardzo stabilny. Mechanizm czachy składa się z ramy wykonanej ze stali sprężystej i wzmocnionej, centralnie posadowionej głowicy. Za dobrą stabilność odpowiadają cztery żebra które przylegają do podłoża oraz dwie regulowane sztyce. Krótka głowica umieszczona jest blisko daszku, co daje więcej miejsca nad głową. Bez problemu wejdzie nawet spore łóżko lub dwa krzesła i stolik.Wodoodporność tkaniny to 5000mm. Szwy wewnętrzne są dodatkowo podklejane. Od spodu ma fartuch, który posiada zapięcia na rzepy do przyczepienia lekkiej podłogi. Na daszku z kolei są dwa rzepy do mocowania np. wędek. 

Podsumowanie: Jest to bardzo ciekawy, wielkofunkcyjny parasol typu brolly. Bardzo dobre wykonanie i jakość materiałów to już standard w firmie CHUB. Na krótkie letnie zasiadki jak znalazł. Mobilni wędkarze także będą sobie go chwalili. 

Dane techniczne:

Promień parasola to 60'' ok 152cm

Kolor : zielony

Wodoprzepuszczalność : 5000mm

Materiał : Velcro max

Waga :  4,8kg

W zestawie: torba transportowa, dwie sztyce, szpilki i podłoga.

 

Komentarze (0)

2019-09-17 07:05 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama