Anaconda Ground Stick

Data: 2018-09-16 16:00 , autor: Adam Herman , komentarzy: 0

Zdj_1
Ground stick to nic innego jak sztyca do badania dna czyli stukadełko. Oprócz echo sondy, która wskaże nam głębokości (półki, górki itd.) to stukadełko pozwoli nam na jeszcze dokładniejsze, wręcz namacalne zbadanie dna zbiornika na którym łowimy. Jest to szczegół, który często stanowi o naszym powodzeniu na zasiadce.

Bo co z tego że znaleźliśmy fajną górkę, skoro jest ona mocno zarośnięta przy dnie, bądź znajduje się tam duża ilość lekkiego mułu i nasz zestaw zostanie dosłownie wciągnięty, owszem ryba po jakimś czasie znajdzie zestaw, tylko czy wystarczy nam na to cierpliwości. Sam się o tym przekonałem, że postawienie zestawu byle gdzie może okazać się dla nas porażką zasiadki. Mając od tego roku tę sztyce, poprawiła mi się skuteczność łowienia. Dlatego mogę ją tylko i wyłącznie polecić.

Stukadełko wykonane jest z mocnego karbonowego kompozytu (CARBON GLASFASERMIX). Składa się z 3 x 1,5m łączonych ze sobą części (możliwość dokupienia kolejnych). Pierwsza zaczyna się od rękojeści z pomarańczowej pianki, a ostatnia zakończona jest wymienną aluminiową końcówką w formie okrągłej lub stożka. Waga ok. 600gr. Długość transportowa 1,5m. W zestawie pokrowiec ochronny

Komentarze (0)

2020-06-01 19:24 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama