4Success Big Mama Cradle - kołyska karpiowa

Data: 2019-08-12 12:00 , autor: Tomasz Ortyl , komentarzy: 0

Mimo iż posiadałem mate karpiową cały czas, po głowie chodził mi zakup kołyski na stelażu, przede wszystkim ze względów na najwyższe bezpieczeństwo ryby, jak i wygodę przy sesji zdjęciowej. Na rynku wybór jest spory, lecz moją uwagę przykuła kołyska z firmy 4Success Big Mama Cradle.

Zależało mi na tym, aby można było odpiąć materiał od kołyski  np. do umycia czy szybkiego wysuszenia przed powrotem z zasiadki do domu i taką ową opcje ta kołyska posiada. Mocowany materiał na stelaż jest za pomocą solidnych rzepów, co za tym idzie można szybko zdjąć jak i założyć ów materiał.

Kołyska posiada także matę pod kolana doczepiany  na rzepy, co daje komfort przy sesji zdjęciowej. Siatki w bocznych ściankach odprowadzają nadmiar wody na boki kołyski, a nie tak jak w wielu modelach środkiem wprost pod kolana karpiarza. Dużym plusem jest także opcja regulacji nóg co pozwala na wypoziomowanie na pochyłym terenie.

Miękki bardzo gładki i śliski materiał kołyski, nie ściąga śluzu z ryby i nie przyjmuje zapachu, co jest ważne przy transporcie. Kołyska jest także zabezpieczona narzutą przed nieczystościami z zewnątrz opadami, liścmi itd. Mocna rama dodatkowo jest łączona z ramą nóg za pomocą mocnego klipsa, zapobiegającego złożeniu nóg, co jest też ważne, gdy mamy dużego ‘’miśka’’ w kołysce 

Super sprawą jest także możliwość zakupu do kompletu worka do ważenia, który idealnie pasuje do kołyski, worek posiada zamki zabezpieczające przed otwarciem, posiada także pływaki. Na koniec napisze, że do kompletu zakupiłem także pokrowiec na kołyskę, który pomaga przy transporcie.

 

Wymiary kołyski:

 • długość 125cm
 • szerokość 75 cm
 • wysokość minimalna 35 cm+10 cm wysuwu.
 • waga 5,5 kg
 • wymiary transportowe 75x65x20 cm

 

Zakup jak najbardziej trafiony, satysfakcja gwarantowana. Zakupiono z sklepie NG24.pl – Polecam.

Komentarze (0)

2021-10-21 23:22 Pan Kontekstowy napisał:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama