Łowiska

Łowisko "Koblov"

Miejscowość: Ostrava Koblov, Czechy , Województwo: , komentarzy: 0

049
Łowisko Koblov znajduje się u naszych południowych sąsiadów w Czechach. Koblov jest dzielnicą miasta Ostrawa. Kiedy dojedziemy do miejscowości Koblov musimy kierować się na ul. Antoszowicką (Antosovicka ).
czytaj więcej

Łowisko Eldorado

Miejscowość: Konradowo, opolskie , Województwo: opolskie , komentarzy: 2

Zdj%c4%99cie_tytu%c5%82owe
Eldorado to nowe łowisko na mapie karpiowej, znajdujące się w miejscowości Konradowa w woj. opolskim, 1.5 km od Nysy. Powierzchnia wody łowiska liczy 16 ha. To zbiornik wodny po starej żwirowni, dno głównie twarde, a jego głębokość wacha się od 2.5 do 9 metrów, nie brakuje tam też licznych wypłyceń.
czytaj więcej

Łowisko Baroniok

Miejscowość: Woszczyce,śląskie , Województwo: , komentarzy: 13

Zdj_1
Łowisko położone jest w województwie Śląskim w miejscowości Woszczyce (gmina Orzesze) na trasie nr 81 Katowice-Wisła. Najlepiej kierować się na były już kompleks wypoczynkowy Baron na ulicę Suszecką 19.
czytaj więcej

Łowisko Rogi

Miejscowość: Koźle-Rogi , Województwo: opolskie , komentarzy: 0

1
Łowisko Rogi znajduje się w województwie Opolskim w miejscowości Koźle-Rogi (gmina Kędzierzyn-Koźle). Opiekę i gospodarkę wodną nad tym zbiornikiem prężnie sprawuje Koło PZW ,,Azoty” z Kędzierzyna-Koźla. Akwen położony jest między polami i łąkami niedaleko rzeki Odry.
czytaj więcej

Łowisko Dzika Woda

Miejscowość: Bobrowniki Wielkie , Województwo: małopolskie , komentarzy: 0

Image1
Historia łowiska zaczyna się przygodą dwóch karpiarzy: Tomka i Krzyśka, którzy zafascynowani karpiarstwem postanawiają stworzyć łowisko w okolicy Tarnowa. Tworzą je nie dla zysku a z pasji.
czytaj więcej

Łowisko Grabów

Miejscowość: Grabów , Województwo: opolskie , komentarzy: 1

20160612_034714_resized
Łowisko Grabów położone jest w woj. opolskim w miejscowości Grabów. Zbiornik ten obejmuje 3 hektary terenu ogrodzonego bramą wjazdową i rzeczką. Dno stawu mułowate, głębokość zbiornika od 1m do 2.5m .
czytaj więcej

Łowisko „Bażyna nr 2”

Miejscowość: Lubomia , Województwo: śląskie , komentarzy: 2

Zdj_1
Bażyna nr 2 to łowisko specjalne karpiowe na zasadzie „Złów i wypuść”. Akwen położony jest w Lubomi przy ul. Raciborskiej. Zarządzanie, opiekę i gospodarkę rybacko-wędkarską prowadzi Koło PZW nr 62 w Wodzisławiu Śląskim.
czytaj więcej

Łowisko w ośrodku h2o

Miejscowość: Kiczyce , Województwo: śląskie , komentarzy: 0

_dsc0006
Zbiornik wodny na terenie Ośrodka h2o to typowy teren po żwirowni powstałej ok. 40 lat temu. Zajmuje obszar o powierzchni 3,5 hektara. Przez długi czas teren ten był własnością kopalni Marcel. W czasie kilkuletniego zarządzania ośrodkiem przez ajenta zbiornik był bez nadzoru. Kilka lat temu Stowarzyszenie FALA zakupiło cały Ośrodek wraz z kompleksem budynków i terenem, na którym znajduje się zbiornik wodny.
czytaj więcej

Łowisko "Nowaki"

Miejscowość: Nowaki , Województwo: opolskie , komentarzy: 0

P1010036
Łowisko Nowaki powstało w 1974r na potoku Korzkiew, który jest lewostronnym dopływem Cielnicy uchodzącej do rzeki Nysy Kłodzkiej. Ten niewielki zbiornik zaporowy o powierzchni 19,75 hektara położony jest na Przedgórzu Sudeckim we wsi Nowaki , gminie Pakosławice i jest oddalony 8 kilometrów od centrum Nysy.
czytaj więcej

Łowisko "Pstrążna"

Miejscowość: Pstrążna , Województwo: śląskie , komentarzy: 0

2
Łowisko karpiowe Pstrążna - to jedno z pierwszych, a co za tym idzie najstarsze tego typu łowisko w Polsce działające na zasadach „Złów i wypuść”, od lat świetnie prowadzone i zawsze otwarte dla całej rzeszy karpiarzy z Polski jak i z zagranicy.
czytaj więcej

Galerie

Filmy

Reklama

Reklama

Facebook

Reklama