The Krill

Data: 2014-01-31 22:00 , autor: Mateusz Pilarz , komentarzy: 0

Fot1
Wykorzystując jednego z najbardziej odżywczych drobnoustrojów znanych człowiekowi, seria The Krill jest doskonale dostosowana żeby odpowiadać wymogom żywieniowym karpi, pozostawiając je w stanie aktywnego odszukiwania tych przynęt jako idealnego źródła pożywienia.

Włączenie Krilla nie tylko zwiększa żywieniowy profil przynęty, jest on również wysoko ceniony w przemyśle akwakultury, jako jeden z silnych, najbardziej naturalnych smaków, który pobudza rybę do gorączki żerowania. Podczas gdy Krill może być imiennikiem całej serii przynęt, to pustoszący skład kulek, zawierający dwadzieścia pięć różnych składników, w tym kilka małych kamieni szlachetnych, wprawia w osłupienie. To właśnie dzięki nim możemy przypisać naszym przynętom niezmierzony sukces. Niezależnie od tego jak bardzo kochamy otwarte i uczciwe podejście do opisu naszych przynęt, musimy zachować dla siebie jakiś malutki sekrecik!

Podczas długich etapów testowania stawało się to dla nas jasne, że ta przynęta odniesie wielki sukces, ale tak naprawdę zdaliśmy sobie z tego sprawę po jej wypuszczeniu na rynek. Wtedy jeszcze nie wiedząc jak wielki wpływ będzie ona miała na karpiowy świat. Odkąd została wypuszczona seria The Krill ma na koncie nierealną ilość "grubych" ryb. Nawet jeśli tak my mówimy, to jest to niewątpliwie początek nowego klasyka wśród przynęt karpiowych!

Seria The Krill  w skład której wchodzą:

Kulki zanętowe

 Wykorzystując jednego z najbardziej odżywczych drobnoustrojów znanych człowiekowi, The Krill Boilies są doskonale dostosowane, żeby odpowiadać wymogom żywieniowym karpi, pozostawiając je w stanie aktywnego odszukiwania tych przynęt jako idealnego źródła pożywienia. Włączenie Krilla nie tylko zwiększa żywieniowy profil przynęty, który pobudza rybę do gorączki żerowania.
Dostępne w rozmiarach 12,16,20mm oraz opakowaniach 1 i 5kg

Dumbellsy

Te tonące przynęty haczykowe w kształcie dumbellsów, zawierają jednego z najbardziej odżywczych drobnoustrojów znanych człowiekowi. The Krill Dumbells są doskonale dostosowane żeby odpowiadać wymogom żywieniowym karpi, pozostawiając je w stanie aktywnego odszukiwania tych przynęt jako idealnego źródła pożywienia.

Dostępne w rozmiarach 12 i 16mm, opakowanie 130g

Kulki Pop-Ups

 Zaprojektowane by skopiować wybitne Sticky The Krill Boilies, te mega pływające, przyjazne pop-ups będą pływały przez kilka dni. 12mm świetnie się nadają do zig-rigów i bałwanków, podczas gdy 16mm są idealne dla super-popularngo choda, uzbrojonego w duży hak, te dwie wielkości powinny przygotowywać zestawy dla wszystkich. Zawierają wysoki poziom The Krill Base Mix i zwiększone ilości rozpuszczalnych, a podniesione są przez użycie Sticky's Pop-Up Mix i trochę pyłu korkowego. Są bogate w czerwoną barwę i po prostu emanują  naturalną atrakcyjnością. Nieco jaśniejszy kolor niż przynęty zanętowe to nie jest żaden przypadek, zanurzone w wodzie kulki zanętowe będą kolorystycznie pasowały do pływaków. Jeśli chcesz dodatkowo zwiększyć ich atrakcyjność, polecamy  Sticky's The Krill Bait Glug dostępny w naszej serii The Krill. Świetne działa jako pojedyncza przynęta ,jak również dobrze prezentuje się na tle kulek zanętowych z serii The Krill Boilies.

Dostępne w 12 i 16mm oraz 100g opakowaniach.

Pellet 

Dla każdego, kto nie wie, kryl jest niezwykle pożywnym, małym, w stylu krewetki skorupiakiem morskim spotykanym głównie w morzach otaczających Antarktydę. Patrząc na jego żywieniowy profil łatwo zobaczyć dlaczego tyle gatunków ryb nie potrafi oprzeć się krylowi. To jest pełne wysokiej jakości, użyteczne białko i ma doskonały tłuszczowy, kwaśny smak.

Pellet Sticky opiera się na pierwszorzędnej jakości mączce rybnej i wysokiej zawartości kryla, dzięki temu jest zapełniony atrakcyjnością i podsyca bodźce wciągające ryby do twojego miejsca nęcenia i utrzymuje je tam przez znaczny czas. Nawet po tym jak pellet krylowy został skonsumowany przez rybę, zapachy podsycają sygnały żerowania u karpi, wokół twojego miejsca i ryby są nakręcone na jego pobieranie, ponieważ odszukują jego każdy ostatni kęs.

Dostępny w opakowaniach 900g i 2.5kg

Active Mix

Zaprojektowany by uzupełnić serię Sticky The Krill Boilies, ale także idealny do użytku z innymi przynętami. W mieszance jest wysoki poziom podstawy base mixu wraz ze zwiększonym poziomem rozpuszczalnych składników. The Krill Active Mix w połączeniu z The Krill Liquid doskonale nadaje się do siatek i worków PVA.

Dostępny w 900g workach.

Krill Powder

Czysty proszek z kryla, jest pełnowartościowym pokarmem dla karpi. Bardzo wyraźne czuć jego zapach, jest zawrotnym dodatkiem do pasty, worków PVA, zanęt, mieszanek podstawowych i spod mixów.

Apelując do wszystkich gatunków ryb, jest również świetnym atraktorem na okonie. Jak krewetkowa mączka, jest całkiem lekki, co pomaga w  utrzymywaniu miejscówki jako aktywnej, którą ryby przeszukują szukając więcej!

To naprawdę robi wrażenie. Będąc tak lekki jest doskonałym dodatkiem do mieszanek używanych przy zastosowaniu worków PVA gdy wędkujemy ponad roślinnością albo mułem, jako że to pomoże stworzyć efekt wolnego tonięcia naszej przynęty, która nie zostanie wciągnięta do dolnych warstw nieczystego dna. Wszechstronność proszków połączona z faktem, że ryby po prostu szaleją za tym czyni je jednym z najlepiej sprzedających się produktów.

Dostępny w 750g workach

Dip

Ten dip został zaprojektowany, żeby dodatkowo dopalić atrakcyjność sławnych Sticky Krill Boiles. Zrobiony przy użyciu złożonej mieszanki atraktorów.

Wynikiem tego jest gęsty, lepki płyn naprawdę czepiający się przynęt. Przynęty hakowe, które zostaną namoczone w The Krill Glug dostaną prawdziwego wzrostu atrakcyjności, który będzie stopniowo uwalniał się przez jakiś czas. W nim nie ma żadnych syntetycznych substancji chemicznych, to jest czyste płynne jedzenie dlatego nie można go przedozować. Wielu karpiarzy używa go żeby dodać swoim przynętom i zanętom dodatkowego naturalnego wzmocnienia.

Dostępne w 250ml butelkach

Pure Krill Liquid

Co jakiś czas pojawia się jakiś szczególny produkt, który naprawdę może być czynnikiem sukcesu. Jednym z tych małych kamieni szlachetnych jest Sticky's The Krill Liquid. Jest tylko kilka płynów w grze przynęt, które autentycznie przerastają resztę o głowę, pod względem atrakcyjności, odżywiania i długoterminowości i The Krill Liquid jest jednym z nich. 

Po zebraniu plonu, kryl jest zmielony do postaci miazgi i podgrzewany dla hydrolizy (przed trawienia), tu enzymy są zwiększone wywołując kontrolowane oderwanie kryla do ciekłego hydrolizatu. To jest ten etap traktowania enzymu, który nadaje czystemu krylowi płynnego znakomitego, rozpuszczalnego w wodzie ciekłego białka, które bardzo stymuluje zmysły ryby.

Robi znakomitą powłokę namoczonym przynętom, może być używany z materiałami PVA, do tego można go dodawać przy robieniu własnych kulek albo dopalać nim  spod mixy czy zanęty sypkie. Jego rozpuszczalna natura czyni go odpowiednim dla całorocznego wykorzystywania w jakiejkolwiek temperaturze wody. Nie rozpuszcza PVA!!!

Dostępny w litrowym pojemniku.

Pasta The Krill 

Efektem użycia najlepszych składników jest ciemno-pomarańczowa pasta o mocnym, rybnym aromacie. Dla wygody karpiarzy, zastosowaliśmy naturalny konserwant, dzięki któremu The Krill Paste pozostaje długo świeża.

Te pasty szybko pracują w wodzie, uwalniając swoje aromaty, co zapewnia maksymalne przyciąganie ryb. Chociaż ten produkt został zaprojektowany do obklejania wokół naszych przynęt z serii The Krill, ma on wiele innych zastosowań.

Opakowanie 280g.

Krill Base Mix

Nie wydaje nam się, że uda wam się poprawiać Sticky The Krill Base Mix ale możecie próbować, poprzez dodawanie do niego proszków bądź płynów. Inne nie obowiązkowe wykorzystania tego produktu, obejmują tworzenie przynęt o różnym kształcie, wielkości, czy też robienie własnych przynęt haczykowych. Którąkolwiek formę wybierzesz  The Krill Base Mix zawsze niewiarygodnie łatwo się roluje, a wędkowanie kończy się  doskonałym wynikiem.

Dostępny w 5kg workach oraz butelką zawierającą odpowiednią ilość płynów dopasowaną do tego sprawdzonego przepisu!

Produkty Sticky Baits można nabyć na stronie www.bigcarpzone.eu

Komentarze (0)

2020-08-11 05:12 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama