Targi Rybomania Poznań 2019 - podsumowanie

Data: 2019-03-05 19:00 , autor: Adam Herman , komentarzy: 0

1
W dniach od 1 do 3 lutego na halach MTP odbyły się targi Rybomania Poznań. To już kolejne targi na tym obiekcie w Poznaniu. To te trzy dni na które czekała cała wędkarska Polska. Co można powiedzieć o targach okiem klienta?

Hala MTP - Sama hala, zaplecze socjalno- gastronomiczne, parkingi na najwyższym poziomie, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Duży plus.

Wystawcy : Ponad 250-tu wystawców pokazywało co tylko najlepsze i najnowsze, próbując zaciekawić i zachęcić klientów do kupna. Sporo konkursów, pokazów, promocji, premier nowego asortymentu itd. Najlepsze marki : Fox, Trakker, Anaconda, Prologic, Mad-Dam, Daiwa, Nash, Okuma i wiele więcej. Także największe sklepy w Polsce musiały się tam pojawić : Carponline, Baitbox, Rockworld, Eldorado, Trotka itd. Producenci przynęt: Fantazy Baits, Bandit, Meus, AKB, Carp Gravity, Bait Zone, Max Carp , Carp Servis Vaclavik, RK Baits i dużo, dużo więcej. Nowe firmy na targach : Optimal Baits oraz Dream Baits – czuć było powiew świeżości i nową, mocną konkurencję dla stałych bywalców. Zaskoczenie ? Sklep Decathlon.

Odwiedzający klienci : W piątek i niedzielę na pewno było mniej odwiedzających niż w ubiegłym roku. Sobota – naprawdę sporo klientów (widoczne na filmikach kręconych podczas targów), ale czy, jak podaje organizator ok. 40tys ludzi ?– bez komentarza.

Organizator : no cóż… w ubiegłym roku pierwsze oficjalne zaproszenia na targi w Poznaniu pojawiły się już w Grudniu, zaraz po Grudniowej Rybomani, napięcie budowane przez prawie 2 miesiące skutecznie zbudowało emocje i zachęciło wystawców i klientów odwiedzających do wzięcia udziału. W tym roku oficjalna i do tego nie pełna lista wystawców udostępniona została… 2 tygodnie przed targami, o rozmieszczeniu stanowisk już nie wspomnę. Rozgoryczenie klienteli w szukaniu stanowisk było widoczne na każdym kroku, a usłyszeć (słuszne) żale na forach w Internecie. Do tego stoiska z koralikami, zabawkami itd. jako „zapchaj dziure”- trochę nie na miejscu. Na końcu ,,Strefa Polskich Producentów”… już przed targami toczona była głośna dyskusja na ten temat –pisząc krótko- nieporozumienie. Jedynie „Strefa łowisk” nie zawiodła.

Podsumowanie : Hala MTP – najwyższy poziom. Wystawcy jak co roku stanęli na wysokości zadania, Klienci (pomijając fakt szukania stanowisk), zadowoleni. Organizator – musi odrobić lekcje. Foto relacja poniżej.

Galeria

Komentarze (0)

2020-01-20 02:39 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama