Targi Rybomania Gliwice – podsumowanie

Data: 2019-04-02 18:00 , autor: Adam Herman , komentarzy: 0

Dsc07587
Pierwszy raz odbyły się one na Śląsku w Gliwicach, prawie 9 tysięcy odwiedzających, nowoczesna Arena Gliwicka, świetne zaplecze socjalne, jedyny problem… to wielkość Hali, a raczej mała przestrzeń. Przy większej ilości wystawców było by krucho z miejscem. Pomijając ten fakt, kolejny raz organizator zbyt późno pokazał listę wystawców.

Wszystko „na szybko” i trochę bez pomysłu, ale w porządku „zejdę” już z organizatora. Pytając klientów na targach, często padało stwierdzenie, że brak kliku firm wcale nie było odczuwalne, bo większe rzeczy zakupili już wcześniej i w zasadzie szukają nowości, których nie spotkali na poprzednich targach.

Wystawcy:

Absolutnym liderem pod względem wielkości stanowiska oraz ilości firm w swojej ofercie bezapelacyjnie sklep BaitBox. Profesjonalna obsługa na: CC Moore, Ridge Monkey, Sonik, Carp Old School, Carp R’us, Fox, Kryston, Korda, Solar, Mivardi, Nash, Jochym Marine, Sportex, Shimano, Jag. Naprawdę sporo towaru, dużo promocji, pokazy, prezentacje czyli to czego oczekiwali klienci. Drugi pod względem wielkości i asortymentu sklep Zoomixmarket. Firmy : Mika, Fox, Savage Gear, Mikado, Okuma, Daiwa i wiele wiecej. Najmocniej pachnące stanowisko na targach to AKB, świeżutkie kuleczki i pellety skutecznie przyciągały klientów. Najlepsze materiały przyponowe, tworzone na bieżąco z produktów PB tylko na stanowisku NG24. Nowiutkie designerskie sygnalizatory to Neco. Wszystkie możliwe pontony oraz silniki na Tokarex oraz Nawi Poland. Spore oblężenie swoich stanowisk przeżywały nowe firmy na rynku. Mowa o No Respect i Dream Baits. Duże zainteresowanie klienteli na GP Baits i Meus. Nowość na Bandit Carp –seria Killer Spice, cztery obłędne zapachy –Petarda. Najlepsze łódki zdalnie sterowane Viking Boat i Prolam. Kompletna oferta Anacondy, Stalomaxa oraz przepiękny, dopracowany rod pod z nierdzewki firmy Fil tylko w Rybce. Czeskie dobrze znane w Polsce produkty spożywcze o znakomitej jakości Carp Service Vaclavik oraz Max Carp. Obsługa na tych stanowiskach miała pełne ręce roboty. Na targach znalazły się także dwie perełki, jedna o tematyce spożywczej, druga sprzętowej o nietuzinkowych rozwiązaniach. Pierwsza to G.F. Baits – czeski producent kulek proteinowych, pelletów czy past w tak śmiesznych kwotach, że klienci przecierali oczy czy rzeczywiście taka niska cena. Druga perełka to asortyment angielskiej Wychwood w sklepie Trotka. Nowatorskie rozwiązania, świetny desing w przystępnej cenie – godne polecenia.

Podsumowanie:

Pomijając organizację , sporo towaru w dobrych cenach, każdy znalazł coś dla siebie, brakowało kilku topowych firm, to były naprawdę dobre targi.

A tak wracała ekipa karpklubu do domu :D

Galeria

Komentarze (0)

2020-04-10 20:00 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama