Targi Rybomania 2018 - krótkie podsumowanie

Data: 2018-02-25 18:00 , autor: Marcin Herman , komentarzy: 0

4
Kolejne targi Rybomania 2018 Poznań już za nami! Tylu wystawców oraz klientów nie widziano jeszcze nigdy! Zeszłoroczny rekord frekwencji został kolejny raz pobity, a Poznań na dwa dni został zamieniony w mekkę wędkarską.

Bez dwóch zdań żaden z wystawców nie pojawił się na Rybomanii przypadkowo. Każda firma chciała pokazać wszystko co najlepsze, robiąc pokazy produktów, organizując konkursy.  Postaram się pokrótce przedstawić targi z dwóch różnych stron. Od strony wystawcy i od strony klienta. Od strony wystawcy mogę powiedzieć, że naprawdę trzeba było się szybko uwijać, aby obsłużyć klienta swoim towarem, który proponował sklep. Ilość zainteresowanych klientów przerosła nasze oczekiwania. Zadowolony klient to priorytet na stoisku Carpmaster.

Stali bywalcy targów, mam na myśli : BaitBox, Rockworld, Mivardi, Shimano, Nash, Fox, Prologic i wiele, wiele innych proponowali sprzęt i przynęty najwyższej jakości. Nikomu nie trzeba przedstawiać tych marek, bo każdy ceniący się wędkarz chcąc czy nie chcąc miał z nimi styczność, bądź co najmniej słyszał o nich i zna ich fachowe podejście do klienta. Kilka stoisk, przykuło moje zainteresowanie i według mnie zasługiwały na szczególną uwagę: E-koi.pl – cała gama pelletów oraz kulek proteinowych firmy Stalomax. Nowości na 2018r. – przyciągały niesamowicie klientów. Profesjonalna i miła obsługa.

FIL Precision Systems – pełny wypas podpórek, buzz barów, stabilizatorów, itd. Wszystko pięknie wykonane !

Bandit Carp – ta firma od lat już jest na naszym rynku i ma duże grono swoich fanów. W pełnym składzie oferowano nowe produkty oraz swoje bestsellery.

Fantazy Baits – bardzo komunikatywny pan Hubert i jego ekipa, pokazywali cały swój towar, czyli wszystko czego  tylko może zapragnąć karpiarz. Jedno z głośniejszych stanowisk na targach.

Harison – kapitalne przynęty sypkie, kulki proteinowe, niesamowite zapachy. Moim zdaniem jedno z najładniejszych stanowisk.

Sticky Baits - przynęty karpiowe cieszyły się wielkim zainteresowaniem, a flagowy produkt serii The Krill rozszedł się w mgnieniu oka.

Undercarp – wszystkie potrzebne akcesoria dla karpiarzy w jednym miejscu.

Na targach znalazły się  także, jak ja to nazywam „perełki” czyli nowe firmy, wchodzące  dopiero na nasz rynek z ciekawą propozycją :

Viking Bait Boats - łódki zanętowe w trzech rozmiarach. Echosonda oraz gps wbudowane w pilocie. Już niebawem firma wprowadza profesjonalne drony.

Misiek wędkarstwo karpiowe – szeroka gama ciężarków w bardzo atrakcyjnych cenach.

AKB – Adam Kostorz – po raz pierwszy pokazał swoje rewelacyjne produkty na Targach Rybomania.

Można by pisać długo o każdym z wystawców, a było ich naprawdę sporo. Rybomania w Poznaniu udała się w 100%.  Hala, zaplecze bufetowe, toalety,  oświetlenie,  wszystko na plus, zapięte na przysłowiowy „ostatni guzik”.

Zapraszamy do galerii   

Galeria

Komentarze (0)

2019-12-13 12:38 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama