Targi Nędza 2019

Data: 2019-03-23 20:00 , autor: Marcin Herman , komentarzy: 0

Zdj_1
Kolejna - V edycja Targów Wędkarskich w Nędzy za nami. Jak zwykle organizatorzy - pod względem organizacyjnym - stanęli na wysokości zadania. Wystawcy również dopisali swą obecnością. Różnorodność oferowanych produktów była przeogromna. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla każdej z metod wędkowania każdy mógł zaopatrzyć się w produkty i akcesoria od A do Z.

Można było zapoznać się z produktami z najwyższej półki m.in. wędkami Harrison oferowanych przez sklep Carpmaniac oraz z produktami z niższej półki oferowanych przez sklep Rybka m.in. firm Jaxon czy Robinson.

Nowym produktem na targach były przynęty firmy No Respect promowane przez salon wędkarski Okoń z Rudy Śląskiej. Przynęty te wzbudzały duże zainteresowanie. Na stanowisku Sticky Baits można było powąchać nowość, która niebawem zagości w ofercie. Sklep Kaper zaprezentował flagowe produkty firmy Trakker oraz cieszące się wielkim uznaniem produkty firmy Okuma - flagowe kołowrotki 8K dostępne były od ręki. Na stanowisku Rybka królowały natomiast produkty Anaconda oraz Carp Servis Václavík. Dużym zainteresowaniem cieszyły się produkty AKB – wszystko świeżutkie i pachnące.

Organizatorzy - jak zawsze zresztą - spisali się na piątkę! Atmosfera panująca podczas targów była lepsza niż wzorowa. A profesjonalizm i dbałość przez organizatorów o każdy, jak najmniejszy szczegół była na najwyższym poziomie!

Ekipa portalu KarpKlub.pl z największą przyjemnością będzie za rok, podczas kolejnej VI edycji Targów Wędkarskich zagości w Nędzy.

Galeria

Komentarze (0)

2020-09-24 21:50 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama