Sezon z Imothep

Data: 2018-11-17 20:00 , autor: Mariusz Zychma , komentarzy: 0

Tyt
Jako, że zawsze lubiłem mieć wybór w różnych smakach kulek, moja torba była bogata w bardzo dużo różnych kulek różnych firm. Po jakimś czasie stwierdziłem, że nie jest to dobre, ponieważ zawsze miałem mętlik w głowie, na co postawić, a także czy „robotę” zrobiła kulka którą nęciłem, czy przynęta, która wylądowała na włosie. Od tego sezonu postanowiłem to zmienić i postawić na jedną firmę.

Jako, że firma Imothep była mi już dość trochę znana i wiedziałem dobrze, że kulki są bardzo dobre jakościowo, postanowiłem zaufać tej firmie i zaopatrzyć się grubo w ich towar. Na początek wybrałem sobie 4 smaki, na których postanowiłem bazować przez najbliższy sezon. Wybór nie był przypadkowy, wiedziałem od mojego syna, a także kolegów z KarpKlubu, że te smaki dobrze się spisują, a już mówię Wam jakie to smaki...

Pierwszym smakiem jest kulka, która najbardziej przypadła mi do gustu, czyli Mummy2. Następnymi smakami są  Cheops Red, Ananas, a także sarkofag. Na początek sezonu postanowiłem łowić trochę delikatniej i stawiałem na kulki 14 i 16mm, ale z dalszą częścią sezonu wielkość zwiększałem. Porównując ubiegłe sezony, a połowę tego obecnego, to mogę stwierdzić, że była to bardzo dobra decyzja.

Nad wodą miałem mniejszy problem z wyborem przynęty, a także moje zasiadki obfitowały w większą ilość brań niż dotychczas. Wczesną wiosną najlepiej sprawdzał mi się ananas, a z późniejszym okresem coraz lepsze efekty miałem na Cheops Red, w którym największą rolę odgrywał pop up w kolorze pomarańczowym. Kolejny raz postanowiłem spędzić swój urlop na Dębowej i zaopatrzyłem się w większy rozmiar kulek.  Postawiłem na rozmiar 24mm i smak Cheops Red oraz Mummy2 obydwa smaki dawały mi naprawdę fajne efekty w postaci np. przepięknego lampasa.

Jestem bardzo ciekawy, co przyniesie mi jeszcze końcówka tego sezonu i który smak jesienią będzie dominować. Na pewno podzielę się z Wami jeszcze tą informacją jak spisały mi się te kulki jesienią.

Komentarze (0)

2020-06-01 18:40 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama