Rybomania Sosnowiec 2018 ze skandalem w tle

Data: 2018-03-26 19:00 , autor: Adam Herman , komentarzy: 0

Dsc05428
Targi Rybomania w Sosnowcu za nami. 10 i 11 Marca te dwa dni długo zapadną nam w pamięci. Po pierwsze, można je określić jako jedne z najlepszych, które odbyły się w tym roku na Śląsku, pod względem frekwencji przebija na pewno wszystkie, organizacyjnie czyli sprzedaż biletów, bufet czy rozlokowanie stanowisk były prawie wzorowe. Piszę prawie, bo ostatnie kilka godzin targów całkowicie zmieniło postać rzeczy.

Wszystko za sprawą krótkich filmików mordu ryb z akwarium, oburzenie wędkarzy zostało szybko wyładowane w Internecie. Szczerze ? Nie wiem jak organizator wyobrażał sobie ,,utylizację” owych ryb, wiem tylko że wybrał najgorszą z możliwych opcji. Ocenę tej postawy pozastawiam waszej opinii.

Wracając do targów, będąc na stanowisku Carpmaster często klienci pytali gdzie są stanowiska Nasha, Foxa, Daiwy, Shimano, Tandem Baits itd. Ale odpowiedzi na te pytania nie znalazłem…

Tak jak wcześniej pisałem rozlokowanie stanowisk było kluczowe, na szczególną uwagę można uznać (zresztą nie pierwszy raz) sklep Bait Box - naprawdę ciekawie, ergonomicznie i bardzo bogate w różnorakie firmy stanowisko. Stałe ekipy targów prezentujące najwyższej jakości produkty to Sticky Baits czy Harison. Znane i mocno okupowane stanowiska UnderCarp, Bandit Carp czy Carp Servis Vaclavik. Kolorowo i jak zawsze świetnie cenowo to Carpmaster. Najnowszej generacji łódki zdalnie sterowane, oraz nowoczesny dron można było zobaczyć na Viking Boat. W Sklepie Rybka można było zaopatrzyć się w produkty Stalomax, Anaconda czy Elektrostatyk. Jak ktoś szukał pontonów czy silników do nich to firma Tokarek wyszła im naprzeciw. Różowo było jak zawsze na Warmuz Baits. Jak czołówki to tylko Led Lenser. Najgłośniejsze polskie sygnalizatory na Vimarco. Produkty Mikbaits, Savage Gear czy Tica w zoomix market. Methodowo-feederowo na FeederBait. Spory wybór namiotów był na Traperze. Produkty Karela Nikla jak zawsze w Carpshop. Ciekawe zapachy na AKB i Massive Baits. Wspaniała atmosfera i wysokiej klasy produkty na Imothep Carp Baits. Perełką wśród wystawców okazał się Mad Carp, ciekawe produkty w śmiesznie niskich cenach.

Podsumowanie targów

Targi uważam za bardzo udane, frekwencja dopisała, zadowolenie klientów bezcenne. Skandal z mordem ryb zapewnie odciśnie piętno na kolejnych targach. My jako ekipa Karpklub.pl dziękujemy Euro Hotel za zakwaterowanie oraz wyśmienite domowe posiłki.

Zapraszamy na fotorelację

Galeria

Komentarze (0)

2020-06-01 19:50 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama