Pokazy produktów Fantazy Baits, Trakker, Cygnet Tackle - relacja

Data: 2018-04-08 18:00 , autor: Błażej Rajman , komentarzy: 0

Zdj_tytu%c5%82owe
W sobotę dnia 24 marca 2018r. o godzinie 9:00 w sklepie „Kaper” w Wodzisławiu Śląskim otwarto drzwi na pokazy firmy Fantazy Baits, Trakker oraz Cygnet.

Pan Hubert z ekipą Fantazy Baits pokazał nowości na sezon 2018 m.in. kulki proteinowe oraz różne dodatki i dopalacze. Najbardziej zafascynowała mnie nowa pasta o zapachu Krylu i kulki S18. Ekipa pokazywała także nowości, które są w trakcie testów na sezon 2019, są to kulki o smakach: Poziomka&Mirabelka, King Corn, Sweet Spicy. Sklep Kaper odwiedziło bardzo dużo zainteresowanych klientów, którzy mieli bardzo dużo pytań do pana Huberta.

Pan Tomasz Mulka przeprowadzał pokazy firmy Trakker i Cygnet. Pokazywał nowości firmy Trakker: namioty, a także namioty typu brolly na szybkie wypady. Klientów także zainteresował nowy stojak firmy Cygnet Spod Station. Spod Station to pomysł na poprawienie wydajności i szybkości podczas nęcenia rakietą! Spod Station utrzyma dwa 17-litrowe kwadratowe wiaderka, umożliwiając szybki dostęp do zanęty, a wszystko to na komfortowej wysokości, bez konieczności schylania się. Dodatkowo wyściełana podpórka na wędzisko ma za zadanie zwolnić obie dłonie i przyspieszyć czas ładowania rakiety bądź Spomb’a.

Pokazy były przeprowadzane na podwórku, ponieważ pogoda na to wszystko pozwoliła.

Właściciele sklepu Kaper przeprowadzili losowanie z bardzo atrakcyjnymi nagrodami dla każdego, kto zrobił zakupy za odpowiednią kwotę w ich sklepie podczas pokazów. Pokazy cieszyły się bardzo dobrą frekwencją, a towar wzbudzał bardzo wielkie zainteresowanie wśród przybyłych osób. To już kolejny rok z rzędu gdzie przed startem sezonu mamy okazję gościć na pokazach w sklepie Kaper, gdzie bardzo fajnie spędzamy czas poznając nowości różnych firm. Mamy nadzieję, że spotkamy się tam ponownie w przyszłym roku.

Galeria

Komentarze (0)

2020-06-01 18:38 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama