Nowy rekord łowiska "Sazan"

Data: 2015-05-07 20:00 , autor: Łukasz Węgrzyk , komentarzy: 1

Jesteśmy na łowisku „Sazan” w czwartek 30 kwietnia br. Szybkie rozeznanie łowiska i już wiemy, gdzie poślemy nasze zestawy. Od czasu do czasu widzimy spławy karpi i ten widok napawa nas optymizmem. Do wieczora nęcimy, potem wywózka i czekamy na brania. Noc w miarę spokojna na macie zameldował się pierwszy karp

Ale był to tylko przedsmak tego, co stało się potem. Brania zaczęły się rozkręcać, a karpie coraz to większe meldowały się na macie.

W sobotę o godz. 4:20 pisk centralki wyrwał mnie z głębokiego snu, podbiegam do kija i siedzi, opór powoduje, że serce szybciej bije, wiem, że to wielka ryba. Dopiero przy brzegu w świetle czołówki widzę, jaka jest ogromna - to niesamowite emocje. Proszę brata o pomoc, gdyż sam mam problem z wyciągnięciem jej z wody. O 4:40 karp ląduje na macie. Tarujemy wagę Reuben Heaton, ważymy, waga przekracza 20 kg - dokładnie 20,20 kg. Co za emocje!

Do południa doławiamy jeszcze kilka karpi w tym pięknego 18 kilowca :) złowionego przez Matiego.

W sumie przez trzy dni złowiliśmy 256 kg karpi i amurów. Podczas zasiadki poszło do wody około 15 kg peletu halibut i 2,5 kg kulek ochotkowych Carp Only.

Oto moje zestawy, które mnie nie zawiodły i były skuteczne w 100 %

Zasiadka jak najbardziej udana: pobity rekord łowiska, jak i mój życiowy. 

Komentarze (1)

2015-05-10 20:11 Mariusz Szulik napisał:

Hejka. Ooo-tłusty tuńczyk znów na macie.

2022-01-25 04:59 Pan Kontekstowy napisał:

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama