LK Baits – Purple Plum

Data: 2017-09-17 12:00 , autor: Marcin Herman , komentarzy: 0

Tytu%c5%81owe
Firma LK Baits na ten rok dodała dwa nowe smaki. Pierwszy to Purple Plum, a drugi to Chili Sqid. W tym artykule napiszę Wam o smaku Purple Plum.

Purple to nic innego jak śliwka. Pachnie naprawdę fantastycznie niczym bardzo dojrzała śliwka, która lada moment sama ma spaść z drzewa. W zapachu można również wyczuć zapach róży, który jest kluczowym składnikiem dodawanym w czasie produkcji. Gdy mamy otwarte opakowanie i dłuższy czas wdychamy ten zapach to mam wrażenie, że wyczuwam w tych kulkach jakieś mączki rybne. Może się mylę, a może nie, aczkolwiek złapałem też kilka sumów na te kulki. Kulka Purple Plum jest kulką na cieplejszą wodę. Uwielbiają ją karpie i amury i to się liczy. Łowiłem na kilku różnych wodach tzw. zerówkach, wodach PZW oraz wodach licencyjnych i przynęta ta za każdym razem dała mi piękne ryby.

O jednej rzeczy chciałbym Wam napisać, bo dostaję dużo zapytań w tej sprawie, a mianowicie: „Dlaczego w niektórych opakowaniach kulek, kulki są mokre, a niektóre suche?”. Otóż podczas końcowego zamykania kulek do każdej paczki dodawana jest płynna esencja, która z czasem jest wchłaniana przez kulki. LK Baits stawia zawsze na wysoką jakość produktu – gorąco polecam.

Komentarze (0)

2019-12-13 11:49 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama