Kolory na włosie

Data: 2018-06-30 14:00 , autor: Dariusz Gmyrek , komentarzy: 0

Dsc02065
Jestem osobą, która lubi szukać nowych produktów na rynku karpiowym i wykorzystywać je w wędkarstwie. Pomimo tego, że stosowane w ubiegłych sezonach przynęty oraz zanęty spełniały moje oczekiwania i nie zawodziły mnie, postanowiłem ten sezon, a być może i kolejne poświęcić produktom Adama Kostorza tj. AK Baits.

Co do firmy AK Baits, to można powiedzieć, że jeśli chodzi o masową sprzedaż to jest to młoda firma na naszym rynku, jednakże Ci, co znają Adama Kostorza wiedzą, że wytwarzaniem kulek proteinowych zajmuje się od wielu lat i są to produkty najwyższej jakości, co potwierdzają złowione okazy na bardzo trudnych łowiskach.

Z produktów AK Baits zakupiłem dla siebie cztery serie: BLACK , BROWN , ORANGE i RED. Można je w dużym skrócie opisać następująco :

 • BLACK - zapach squid&amino - przeznaczony na zimną i ciepłą wodę
 • BROWN - zapach squid&krill - przeznaczony na zimną i ciepłą wodę
 • ORANGE - zapach kabanosa z czosnkiem - przeznaczony na wodę zimną
 • RED - zapach owocowy - przeznaczony na ciepłą wodę i w zależności od temperatury wody wydzielający inny aromat

Pierwsze zasiadki z tymi produktami odbyłem zaraz po zejściu lodów i stosuję je przez cały czas na różnych wodach.

Produktów używam w różnych konfiguracjach nie kierując się w ogóle zaleceniami na jaką wodę są przeznaczone i daje to efekty w postaci brań na każdej zasiadce. Osobiście najbardziej do gustu przypadła mi seria RED i być może dlatego, że lubię łowić na kulki owocowe. Na tą też kulkę mam złowionego jak na razie największego - bo przeszło 17 kg karpia w tym sezonie.

Bardzo dobre efekty dawało mi również podpinanie kulek Black, Red i Brown pływakiem lub 16mm kulką z serii Orange. Moim zdaniem daje to ciekawe przełamanie smaku. Oczywiście skuteczność oceniają karpie.

Firma AK Baits w swojej ofercie posiada kulki przynętowe, zanętowe, haczykowe, pop - up, liguidy, extracty i pelety. Każdy jest w stanie stworzyć interesujący go zestaw. O kulkach haczykowych warto powiedzieć, iż oryginalnie są one obtoczone w extractach i aminokompleksach, które na kulce tworzą rozpuszczalną powłokę. Liguidy i extracty są bardzo gęste i wydajne.

Cena produktów AK Baits - moim zdaniem - nie jest wygórowana i nie zrujnuje naszego budżetu. Ważne jest to, że są to produkty Polskie, a to zasługuje na uznanie w dzisiejszych czasach. Produktami AK Baits będę dalej bawił się w tym sezonie, a może i w kolejnych. Nie zamierzam nikogo przekonywać, że to jedyne i najlepsze kulki, gdyż tak samo jak wielu innych wędkarzy uważam, że kulka to jeden z wielu elementów, które muszą ze sobą współgrać, aby osiągnąć końcowy sukces w postaci ryby na macie. Tekstem tym chcę zasygnalizować, że jest taka firma na naszym rynku i warto zapoznać się z ich ofertą. Z uwagi na moje miejsce zamieszkania, w produkty AK Baits zaopatruję się w sklepie Rybka w Wodzisławiu Śląskim. Firma AK Baits posiada również stronę internetową www.akbaits.pl, na której można zapoznać się z ich ciągle rozwijającą się ofertą i dokonać zakupów. Właściciel firmy Adam Kostorz jest osobą bardzo otwartą i na pewno, jeśli ktoś ma jakieś pytania - odpowie na nie wyczerpująco.

Komentarze (0)

2019-12-13 11:19 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama