I Zawody Carp Servis Vaclavik – podsumowanie

Data: 2017-07-04 06:00 , autor: Adam Herman , komentarzy: 0

Zdj_1
W dniach 19-21 maja na zbiorniku Baroniok w Woszczycach odbyły się I zawody Carp Servis Vaclavik. W zawodach brało udział 11 dwuosobowych drużyn. Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć Karpklubu.pl. Nasz portal, reprezentowały dwie drużyny w składzie: Adam i Marcin Herman oraz Kamil i Mariusz Zychma.

Ok 9.30 wszystkie drużyny zgłosiły się u organizatora w celu rejestracji. Po przywitaniu drużyn i losowaniu stanowisk, wszyscy rozjechali się na swoje stanowiska. Każda z drużyn otrzymała bogate pakiety startowe z CS Vaclavik. Ok 11 organizator przewidział pyszny posiłek oraz konkurs picia piwa. Po tak obfitym jedzeniu, aż żal było wracać na stanowiska, bo atmosfera była naprawdę świetna. W dobrych humorach wróciliśmy jednak do łowienia.

Po niespełna kilku godzinach worek z rybami otworzył się i pierwsza została złowiona na stanowisku nr 10, przez kolegę Sławomira Gajdę. Kolejne brania były kwestią czasu, my złowiliśmy ok 19- stej pierwszą rybę, później okazało się, że była ona Big Fish'em zawodów. Przy okazji dziękuje sąsiadom za zawodnicze Fair Play, gdyż niezwykle silna ryba zwinęła dwa zestawy podczas holowania. W tej nocy zaś druga drużyna Karpklubu (Kamil i Mariusz) złowiła największego amura zawodów. Po pierwszej dobie w zasadzie wiadomo było gdzie ryba ”przebywa”, a stanowiska numer 10 i 11 doskonale to wykorzystały, prześcigając się w zasadzie co kilka godzin na podium. Ostatecznie wygrała drużyna ze stanowiska nr 11. Ciekawą rywalizację natomiast stoczono o 3 miejsce. Długo na tym miejscu utrzymywała się drużyna ze stanowiska nr 9, jednak w ostatnią godzinę zawodów drużyna Karpklubu (Kamil i Mariusz) złowiła trzeciego karpia, który dał upragniony 3 miejsce. Oprócz ryb liczonych do kwalifikacji złowiono także : płocie, leszcze oraz kaczkę i łabędzia :) a przechodząca przez łowisko sarna tylko nieznacznie musnęła zestawy. Widać, cisza i spokój dobrze wpływa na bytujące tutaj zwierzęta. Relację na bieżąco udostępniano na Facebook'u na fan page'u Carp Service Vaclavic PL.

Podsumowując : I zawody Carp Servis Vaclavik wypadły bardzo dobrze. Duże brawa dla Pana Gabriela Dancha za organizację zawodów oraz współsędziowanie z Panem Grzegorzem. Nie mniejsze brawa dla drużyn za wspaniałą atmosferę i walkę Fair Play. Jednak największe brawa dla sponsora tych zawodów : firmę Carp Servis Vaclavic. Widać, że ta czeska firma mocno wchodzi na polski rynek karpiowy.

Wyniki końcowe:

I miejsce : Robakiewicz M. i Prześlica P.

II miejsce : Gajda S. i Musioł D.

III miejsce : Zychma K. i Zyczma M.

IV miejsce : Seyfried P. i Hanke D.

V miesjce : Herman A. i Herman M.

Wyniki indywidualne:

Pierwsza ryba : Gajda S.

Najmniejsza ryba : Hanke D.

Największy Amur : Zychma K.

Big Fish : Herman A.

Suma złowionej ryby :194,2 kg

Komentarze (0)

2019-12-13 12:08 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama