Targi Wędkarskie Rybomania Poznań 2017 już za nami

Data: 2017-03-15 20:00 , autor: Adam Herman , komentarzy: 0

Tytu%c5%82owe
W dniach od 17 – 19 lutego br. mieliśmy przyjemność być świadkami jednej z największych imprez wędkarskich w Europie. Rybomania - bo o niej mowa, zagościła już chyba na stałe w naszych kalendarzach wędkarskich. Klienci, którzy są „głodni” nowinek, jakie oferują im producenci z początkiem nowego roku, podczas tych targów znajdują się w wędkarskim raju.

Każdy chciał dotknąć, powąchać i wypróbować czy aby warto kupić upatrzony produkt. Przedstawiciele poszczególnych firm służyli pomocą i fachową poradą. Liczne pokazy, konkursy, wywiady, przeprowadzane z gwiazdami wędkarskimi ściągały spore grono sympatyków. Wiele osób mogło także nacieszyć oczy gigantycznym akwarium, będącym jednym z atrakcji.  Co do wystawców, to nikt nie pojawił się na Rybomani przez przypadek. Obsługa klienta na najwyższym poziomie! 
Listę wystawców można było sprawdzić jeszcze przed targami. 

Największe stoiska: Nash, Daiwa, Fox, Shimano, Prologic, Anaconda, Mivardi. 

Mniejsze, ale wyróżniające się stanowiska to: LK Baits, Carpmaster wraz z Pallatraxem, E-Koi wraz z Stalomaxem i Only Carp, SBS Baits, Fantazy Baits, UnderCarp, Method Mania, Bandit Carp Imothep, Sticky Baits. 
Naprawdę było na co popatrzeć, towaru na tych stanowiskach nie brakowało, a obsługa skutecznie zachęcała do kupna.

Jak zawsze na takiej imprezie znajdujemy firmy tzw. ,,perełki”. Oto kilka z nich:

Carp Servis Vaclavik - drugi raz na Rybomani (pierwszy  raz w Poznaniu) czeski producent spożywki karpiowej (kulki, pellety, zalewy, pasty itd.).   Producent skutecznie przyciągał klientów zapachami i niskimi cenami  oferowanych produktów.

Fil Precision Systems - producent doskonałego sprzętu karpiowego m.in. regulowanych podpórek o różnych wysokościach, buzbarów, stukadełek, stabilizatorów itd. Precyzyjnie wykonane produkty. Najwyższa klasa - sprzęt na długie lata.

Led Lenser - producent najwyższej klasy latarek. Bardzo rozwinięta elektronika i wysokiej klasy optyka daje niesamowitą moc światła. Innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz długa gwarancja to dewiza tej firmy. Czołówki proponowane przez firmę Led Lenser na pewno zdobędą Wasze serca.

Carp-World - wystawca wszystkim dobrze znany w swej ofercie zaprezentował kompleksowo produkty Karla Nikla oraz niesamowity asortyment firmy Trakker oraz Cygnet Tackle  - obok tego stanowiska nikt nie przeszedł obojętnie.

Carp Old School – pierwszy raz na targach w Poznaniu. Stoisko cieszyło się niezwykłym powodzeniem wśród karpiarzy. Produkty, w postaci gotowych do użycia ziaren pakowanych próżniowo rozchodziły się jak świeże bułeczki.  

Podsumowując, Targi Wędkarskie RYBOMANIA w Poznaniu można zaliczyć do bardzo udanych W trzech pawilonach rekordową w dotychczasowej historii Rybomanii ekspozycję przekraczającą 20 tys. m2 utworzyło ponad 200 wystawców. Targi odwiedziło ponad 40 tys. osób żądnych poznania najnowszego sprzętu wędkarskiego, a także spotkania z doświadczonymi wędkarzami oraz triumfatorami zawodów wędkarskich odbywających się na całym świecie. Rybomania jest jedną z największych imprez na niespotykaną skalę nie tylko w Polsce, ale i w Europie. A już niebawem w dniach 24-26 marca kolejna II edycja Rybomani w Sosnowcu, gdzie na zwiedzających czekać będzie także wiele atrakcji i nowości ze świata wędkarstwa.

Obszerna galeria już niedługo :)

Galeria

Komentarze (0)

2019-05-27 16:10 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama