Targi wędkarskie Nędza 2016

Data: 2016-03-06 23:00 , autor: Marcin Herman , komentarzy: 1

1
Z roku na rok targi w Nędzy przyciągają coraz większą grupę ludzi. O godz. 12 zaparkowanie samochodu blisko hali graniczyło z cudem. Targi zdominowane zostały przez sprzęt karpiowy, a przynęty karpiowe były numerem jeden wśród kupujących.

Na stanowisku Imothep momentami sprzedawcom brakowało tchu. Skuteczność produktów naszych południowych sąsiadów doceniana jest wśród naszych karpiarzy i zdobywa coraz większą liczbę sympatyków tej marki.

Sklep wędkarski Rybka z Wodzisławia Śląskiego przedstawił bardzo bogatą ofertę produktów Carp Only, jak również nową znakomitą serię przynęt firmy Stalomax, której przynęty karpiowe premierę miały w zeszłym roku i na naszych wodach sprawdzają się znakomicie.

Firma Duxon promowała nową markę w swej ofercie Misel Zadravec Carp Baits, która cieszyła się wielkim zainteresowaniem.

Po raz drugi zjawiła się na targach w Nędzy firma For Carp Baits, która zwiększyła swój asortyment o pelety i jeden dodatkowy zapach kulek proteinowych.

Na targach nie mogło zabraknąć firmy Sticky Baits ze swoimi znakomitymi produktami. Team Sticky poinformował nas, że na Rybomani w Sosnowcu firma zaprezentuje nowości na rok 2016.

Premierę na targach miała firma Carp Old School oferująca gotowe do użycia ziarna pakowane próżniowo. Ziarna dostępne są w 5 smakach, pakowane w wiadra 10 i 14 kg.

Na targach można było zobaczyć łódki zdalnie sterowane i kamery podwodne, a na stanowisku Mikado nowości na ten rok, jak i porozmawiać z Panem Janem Zawadą, który udzielał bardzo dużo dobrych rad młodym karpiarzom.

Reasumując:targi w Nędzy mają potencjał i jesteśmy przekonani, że z roku na rok będzie coraz więcej wystawców i odwiedzających. Wielki ukłon i brawa dla organizatorów, bo wszystko było zapięte na ostatni guzik.

Galeria

Komentarze (1)

2016-03-07 17:20 Michał napisał:

A1410bf4ab896dee2f78697cbaa7da5e?s=120&d=retro&r=pg
Witam jak na tak małą halę było dość dużo sprzetu . Ale mam zastrzeżenia brak !!!gastronomi ta Pani co sprzedawała kołacz i bigos troszke nie na miejscu . Brakowało łodzi duzych pontonów, no i spławokowców tyczek koszy . zauważyłem ze niektórzy przedstawiciele maja wygórowane ceny . Kazdy z nas nosi przy sobie telefon cene idzie sprawdzic od szlagu . powinno by taniej jako promocja a zrobiło sie wyciąganie kasy jak zwykle .

2020-06-01 16:56 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama