Rybomania Sosnowiec 2016 - podsumowanie

Data: 2016-03-17 08:00 , autor: Marcin Herman , komentarzy: 0

Album_ryby
Zakończyły się największe targi wędkarstwa w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. 13,5 tys. m2 powierzchni w nowoczesnym klimatyzowanym pawilonie, wyposażonym we wszystkie potrzebne wystawcom media oraz parking dla odwiedzających gości na ponad 1000 samochodów stworzyły niezwykły komfort dla wystawców i zwiedzających.

Podobno odwiedzających było 14 tysięcy - naszym zdaniem było o kilka tysięcy więcej. Jak na pierwszą edycję targów na Śląsku, „Rybomania” w Sosnowcu wypadłą rewelacyjnie! Tradycją Rybomani jest gigantyczne akwarium, które przyciągało jak magnes wszystkich zwiedzających.

Po raz pierwszy w Polsce gościliśmy firmę FishSpy, której przedstawiciele Pani Natalia oraz Pan Simon bardzo szczegółowo przekazywali informację o swoim produkcie. FishSpy jest to pierwsza na rynku podwodna, bezprzewodowa kamera ukryta w spławiku, przekazująca obraz na żywo na smartfona lub tablet.

Kolejną nowością była firma Carp Old School oferująca gotowe do użycia ziarna pakowane próżniowo. Ziarna dostępne są w 5 smakach, pakowane w wiadra o poj. 10 i 14 kg.

Pierwszy raz na targach Rybomanii gościła także firma Imothep. Skuteczność produktów naszych południowych sąsiadów doceniana jest wśród naszych karpiarzy i zdobywa coraz większą liczbę sympatyków tej marki. Naszym zdaniem stanowisko firmy Imothep było najładniejszym stanowiskiem na targach. 

Kolejną czeską firmą z długoletnim doświadczeniem, która gościła na targach była firma Carp Servis Václavík. Produkty tej firmy cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem wśród karpiarzy. 

Na targach nie mogło zabraknąć także stałych bywalców tej imprezy. Sklep Bażant przedstawił całą ofertę Anacondy. Sympatycy tej marki mogli zapoznać się z najnowszą ofertą przygotowaną na rok 2016.

Dużym zainteresowaniem na stanowisku Bażanta cieszyła się również Echosonda bezprzewodowa Deeper Fishfinder współpracująca ze smartfonami i tabletami.

Bogatą ofertę przedstawiła firma Aqua-Storm - rewelacyjne pontony w rewelacyjnych cenach. Każdy szukający pontonu na pewno znalazł odpowiedni model dla siebie. 

 

Na targach nie mogło zabraknąć firmy CarpMaster,  która niedawno  wprowadziła na polski rynek dwie zagraniczne marki karpiowe Palatrax oraz LK Baits. Wielką niespodzianką był przyjazd na targi samego właściciela firmy LK Baits Łukasza Krasy, który prezentował swoje produkty i uczestniczył w sesjach fotograficznych ze swoimi fanami. 

Wspaniałą ofertę przynęt CarpOnly i Stalomax zaprezentował sklep Rybka z Wodzisławia Śląskiego, który również po raz pierwszy był uczestnikiem targów. Ich asortyment cieszył się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczyły wiaderka, noszone przez ich klientów.

Firma Sticky Baits pokazała nowe produkty na rok 2016, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, a flagowy produkt serii The Krill rozszedł się w mgnieniu oka. 

Firma SBS prężnie działająca na naszym rynku już kilka dobrych lat, przyciągała zapachem swoich produktów nawet najbardziej wybrednych karpiarzy - a truskawka, którą miałem przyjemność zobaczyć i powąchać zrobiła na mnie i na moich klubowych testerach ogromne wrażenie.

Nie mogło zabraknąć na targach rewelacyjnych łódek Smart Boat 

Sygnalizatorów Monsterfishing 

A także produktów Mikbaits

 

Firma Grauvell w swej ofercie posiada wspaniałe produkty karpiowe jak również produkty do surfcastingu. Na tym stanowisku było bardzo dużo do oglądania, bo produkty Grauvella są inne od wszystkich. 

 

Fantazy Baits i jej niesamowita ekipa stworzyła niesamowity klimat na swym stanowisku, ich klienci byli zachwyceni.

Jakość i cena to hasło Michała właściciela firmy UnderCarp. Każdy, kto zaopatrzył się w produkty UnderCarp na pewno będzie zadowolony – a my, już niebawem na łamach portalu zaprezentujemy całą ofertę firmy.

Miłą niespodzianką na targach był powrót na nasz rynek produktów firmy MAX Carp,  które będzie można znaleźć od tego roku w ofercie polskiej firmy Top Carp - dystrybutora kultowej niemieckiej marki Black Label Baits. 

Miłe spotkanie z Panem Gutkiewiczem - powspominaliśmy wspólne kręcenie odcinków programu „Taaaka Ryba” z naszym nieżyjącym już kolegą Jurkiem Biedrzyckim. Gdyby żył, z pewnością uczestniczyłby w tych targach. 

Jurek byłby pewnie też na tych targach - wspomnienie z targów z Zabrza 

Można by pisać długo o każdym z wystawców, a było ich naprawdę sporo. Rybomania w Sosnowcu udała się w 100%.  Hala, zaplecze bufetowe, toalety,  oświetlenie,  wszystko na plus, zapięte na przysłowiowy ostatni guzik. Wielki ukłon i brawa dla organizatora za stworzenie wspaniałej atmosfery. 

KarpKlub.pl dziękuje EurohotelSosonowiec za wspaniały pobyt, pyszne śniadania i przesympatyczną obsługę Pań z recepcji. 

Galeria

Komentarze (0)

2019-12-08 03:50 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama