Rybomania Poznań 2016 - podsumowanie

Data: 2016-02-22 22:00 , autor: Adam Herman , komentarzy: 0

Dsc00106
Kolejne targi Rybomanii za nami! Targi te słusznie zostały okrzyknięte największymi w Europie. Tylu wystawców oraz klientów nie widziano jeszcze nigdy! Zeszłoroczny rekord frekwencji został kolejny raz pobity, a Poznań na dwa dni został zamieniony w mekkę wędkarską.

Bez dwóch zdań żaden z wystawców nie pojawił się na Rybomani przypadkowo. Każda firma chciała pokazać wszystko co najlepsze, robiąc pokazy produktów, organizując konkursy czy zapraszając gwiazdy. Stąd gwiazdy światowego formatu : Alan Blair (Nash), Claudia Draga (Imperial Baits), Ardy Veltkamp (PB i NG), Frank Schmidt (Anaconda), Jakub Vagner (Dam Mad Cat) czy Ray Dale Smith (Carp'R'us).Na stanowisku Carpmaster.org swój wędkarski kunszt i ideologię przekazywał pan Simon Pomeroy z firmy Pallatrax. Oprócz Pallatraxa można było zobaczyć odrodzoną na polskim rynku firmę LK Baits. Gdyby nie targi w Pradze pewnie zawitałby u nas sam Lukas Krasa.

Polska także może się pochwalić kilkoma gwiazdeczkami, rozpoznawalnymi w całej Europie, tak więc: Adrian Modzelewski (Mikado Abramis), Krzysztof Charmuszko i Andrzej Walczak (Bait Box), Jarosław Płochocki i Mariusz Ciach (NG Polska) czy Robert Adamski (Mad Dam i Imothep Baits). Na bieżąco przekazywaliśmy fotorelację z targów na facebookowym fanpage'u Karpklub.pl.

Postaram się przedstawić targi z dwóch różnych stron. Od strony wystawcy i od strony klienta. Od strony wystawcy mogę powiedzieć, że naprawdę trzeba się dwoić i troić, aby zainteresować klienta swoim towarem. Nie chodzi tylko o samą sprzedaż, ale także o zadowolenie klienta, bo zadowolony klient to szczęśliwy klient i o to także chodziło na stoisku Carpmaster.org.

Pisząc to podsumowanie nie można zapominać o stałych bywalcach targów, mam na myśli : BaitBox, Rockworld, Dam Mad, Duxon, Nash, Fox, Normark, Daiwa, Prologic, Warmuz Baits czy SBS i wiele wiele innych. Nikomu nie trzeba przedstawiać tych marek, bo każdy ceniący się wędkarz chcąc czy nie chcąc, miał z nimi styczność, bądź co najmniej słyszał o nich i zna ich fachowe podejście do klienta. Było także kilka stoisk, które  według mnie zasługiwały na szczególną uwagę:

Monsterfishing Tackle – pan Sebastian mocno pracował aby jego sygnalizatory stały się numerem jeden na polskim rynku. Poszerzono także asortyment o wędki, podbierak i łódki zdalnie sterowane.

Stalomax – takich świeżych zapachów pelletów nie znalazłem nigdzie na targach. Dodatkowo  wyłączne przedstawicielstwo produktów Carp Only mówi samo za siebie.

Bandit Carp – ta firma od lat już jest na naszym rynku i ma duże grono swoich fanów. W pełnym składzie oferowano nowe produkty oraz swoje bestsellery.
Fantazy Baits – bardzo komunikatywny pan Hubert i jego ekipa, pokazywali cały swój towar, czyli wszystko co tylko może zapragnąć karpiarz. Jedno z głośniejszych stanowisk na targach

Carp online.pl – nowy, dopiero co wchodzący sklep na nasz rynek, a mógł się pochwalić największą powierzchnią użytkową na targach. Oferta: Fox, Dam, Korda, Quality Baits, Nikl, Daiwa, Mikado, Nash, Kryston i wiele innych. Ciekawe stanowisko.

SmartBoat – od jakiegoś czasu łódki te znajdują się w ścisłej czołówce niezawodności sprzętu tego typu. Cena zakupu odzwierciedla jakość produktów.

Harison – kapitalne przynęty sypkie i nie tylko, niesamowite zapachy.

Na targach znalazły się  także, jak ja to nazywam perełki czyli nowe firmy, wchodzące co dopiero na nasz rynek z ciekawą propozycją :

Method Mania – ciekawe pellety do metody i nie tylko. Dobrze dopracowane, unikalne zapachy.

CarpAdventure.eu – całkiem nowa oferta produktów Any water, Moraposa oraz Advanced Angling Solution. Proponują także jako pierwsi w Polsce system rezerwacji łowisk w całej Europie.

Pontony-Storm.pl – bardzo dobrej jakości pontony i dodatki do nich. Ekstra jakość w dobrej cenie.

Oprócz oczywiście licznego grona wystawców, zwiedzający nie mogli się napatrzyć na olbrzymie akwarium z pięknymi okazami ryb. Impreza była mocna, a liczba prawie 35 tysięcy zwiedzających mówi sama za siebie. Za niecałe 3 tygodnie w Sosnowcu kolejna Rybomania. Będzie się działo!

 

Galeria

Komentarze (0)

2019-12-08 04:52 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama